SAÇ KAYNAĞI YAPTIRIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Saç Kaynağı Yaptırmak Yada Yaptırdığınız Saç Kaynağından Memnun değilseniz Türkiye"nin En Kaliteli Saç Kaynağını Yapan Yerdesiniz Biz Biliyoruz ki Saçlarınınız Ve Görünümünüz Çok Önemli onu için Saç Kaynağı Yaparken (Saçların Kalitesine,Saç Kaynağının Saç diplerinin Basınç Yapmamasına,saç Diplerinin Parlamamasına,Saç Cinsine göre saç Kullanılmasına özellikle ,katlı Yapılan saç kaynaklarının Özel bir Teknikle Yapılması) Gibi Bir kaynak saçlarda bir Çok Ayrıntıya Önem Veriyoruz Türkiye'de Kaliteli Keratin kaynak halka Saç Kaynağı ,Yaptırmak ve Çıt Çıt Saçlar Konusunda Çekinmeden Araya Bilirsiniz
Piyasada çok fazla  kaynak alternatifleri bulunmaktadır bunların içerisinden doğru saçı ve malzemeyi bulmak oldukça zordur.

Kaynak yaptırırken dikkat edilmesi gereken hususlardan en önemlisi saç kalitesinin yüksek olması gerekir  yüksek olmasından kasdilen kaynaklık saçların bir kaç çeşidi Vardır Bazı saçlar kesinlikle boyamaya uygun değildir rengini açmak istediğiniz zaman ya saçlar hemen kopuyor ya da kesinlikle açılmıyor açılsa bile ne kadar uğraşırsanız uğraşın saç grileşiyor koyultmak istediğiniz zaman saçta değişik kimyasallar olduğu için siz kumral boya sürüyorsunuz saç kahverengi çıka biliyor. Bazı saçlar 1 ay sonra KARIŞIP Arap saçına dönüşebiliyor ve en önemlisi bilinçsizce yapılan kaynaklar diplere oturtulursa dökülmeye sebeb olur

 kaynak alırken ya da yaptırırken yukarıdaki hususlara dikkat etmek  gerekmektedir

KAYNAK BOYANIP MAŞALANABİLİRMİ?

Kaynak yaptırdıktan sonra kendi saçlarımıza nasıl işlemler  yaptırabiliyorsak kaynaklı saçlarımızda öyle işlem yaptırabiliriz. Fakat burada dikkat etmemiz gereken yapılan saçların kalitesi piyasada çeşitli saçlar var kuaförünüze kaynak yaptırırken sormanız gereken iki husus olmalı yaptırdığınız saçlar kesinlikle boyana bilmeli piyasadaki bazı Çin saçlarının boyanamadığı üzerine röfle ve açma işleminin yapılamadığı her kez tarafından bilinmektedir onun içindir ki kaynağınızı nerede yaptıracağınız çok  ya da

Saçı nereden aldığınız çok önemlidir.

SAÇ KAYNAĞI NASIL YAPILIR ?

Saç kaynağı bağlantı noktası dipten 0.7veya 1. cm sonra başlamaktadır, bu uzaklık her ay 1 veya 1.5 cm aşağı iner ve 6 ay sonunda 8 cm Kadar uzaklaşır;buda kullanıcının saçlarını taramasını zorlaştırır,bazı kullanıcılar 4 ay sonra yeniletirken bazıları 6 ay kullanabilmektedir.  Saçı yavaş uzayanlar saç kaynağını daha uzun kullanabilmektedirler

BİR SAÇ KAYNAĞINI (saç) KAÇ AY KULLANILABİLİR ?

Aynı saç 2 veya 3 defa kullanılabilinir aynı saçı en az 10 veya 18 ay kulanabilirsiniz.

Rüzgarda salınan parlak ve uzun saçların çekici görünümünü kimse yadsıyamaz ama saçınız uzun değilse ve kısa yoldan uzatmanın çarelerini arıyorsanız, BONCUK kaynak aradığınız çözüm olabilir.

Günümüzde saç teknolojisi her geçen gün biraz daha ilerliyor. Yıllar  önce çıkan çıt çıt postişler insanları ne kadar heyecanlandırdıysa, şimdilerde de BONCUK kaynak muhteşem sonuçlar veriyor. Her alanda olduğu gibi, BONCUK kaynak uygulamalarında da 5-6 kalitede uygulama ve sonuç farklılıkları ortaya çıkmış durumda. Bir de son dönemde poliüretanlı kaynak sistemi gündemde yerini aldı ancak, bu sistemin biraz daha geliştirilmesi gerekiyor.

Tüm bu seçeneklere rağmen; saçlarını uzatamayan ve alternatif saç ürünleri kullanmayı tercih edenlerin çoğu hayal kırıklığına uğrayabiliyor.
Kimisi yüksek meblalar ödemesine karşın, saçları her fön çekildiğinde dipten kopabiliyor, kimininse deniz kenarında güneşlenirken eriyen silikonları saç diplerine yapışıyor. Kötü örnekleri çoğaltmak mümkün ama etrafinızda silikon VE keratin kaynak yaptıranlar çok iyi bilirler ki, bir kaç ay sonra sökülmek zorunda olan silikon keratin kaynak tutamları, aseton muhteviyatı bir kimyasalla sökülürken çok acı verebilir.

Peki siz ne yapmalısınız? Cevabı gayet basit: Boncuk Kaynak!

Halkalı kaynağın yapımı Keratin ve diğer kaynaktlardan daha sağlıklı olmakla beraber kullanılışında’da büyük avantajlar sağlamaktadır halkalı kaynak son derece kullanışlı ve hijyeniktir halkalı kaynak yaparken ısı ve yapıştırıcı kullanılmamaktadır önümüzdeki zaman diliminde Keratin,silikon kaynağın yerini halkalı kaynak almaktadır…

HALKALI BONCUK KAYNAK NASIL TAKILIR

Halkalı kaynak ufak halka ve pense yardımıyla saçlara hiçbir zarar vermeden kitleme işlemidir (şu an dünyada yapılan en ileri kaynak sistemidir). Halkalı kaynak yaparken diplere oturtulmasına dikkat edilmesiyle beraber halkaya alınan saçların ince olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir her kaynakta olduğu gibi tekılan saç kalitesi çok önemlidir…

kaynaksackaynak2678[1]4-6 ay boyunca saçta kalabilir.
İstenen her renge kolayca boyanabilir.
Güneşte, denizde ve saunada bile erimez.
Sökülürken hiçbir kimyasal gerekmez.
Unutmamak gerekir ki, her BONCUK kaynak aynı kalitede olmuyor.

Uzman Ekibimizle Yaptığımız BONCUK KAYNAK sayısı yüzleri aştı ve çıkan sonuçlar müşterilerimizi hep memnun etti. Uygulama yaptığımız müşterilerimizin büyük çoğunluğu tekrar tekrar Boncuk kaynak yaptırdı ve yaptırmaya devam ediyor.

Sizleri BONCUK kaynak işleminin maliyeti hakkında bilgilendirmek istiyoruz…

Her şeyden evvel kaynak zahmetli bir iş. Yaklaşık 2-3 saat ince ince tutamlar saça monte ediliyor. Taranırken bir zorluk olmaması için ne kadar ince tutam olursa işin ömrü uzadığı gibi, kalitesi de artıyor.

Saçlarına BONCUK kaynak yaptıran müşterilerimizin bir ortak görüşü de, BONCUK kaynaklarını ortalama 6-8 ay sonra çıkarttıktan sonra, firmatanitimyazisi_1385561267198kendi saçlarının hiç zarar görmemiş ve ortalama 8 İLE 13 santim de uzamış olmasıdır. Saç uzatmak isteyenler iyi bilirler, ara dönem kolay atlatılırsa saç uzatmak daha da kolaylaşır.

Evet sevgili www.kuaforcumhur.com okurları yazımıza burada son verirken, herkese küçük bir tavsiyem olacak: Kendinize iyi bakın, ama saçlarınıza çok iyi bakın.

NASIL GÖRÜNDÜĞÜNÜZÜ SAÇLARINIZ BELİRLER